Lucija

Apartmany v Ražnju

star_rate star_rate star_rate

Vítejte v apartmánech Lucija

Břeh regionu Rogoznica má spoustu různých druhů pláží.

Nedaleko se nachází Rogoznica a Ražanj. Nachází se v klidné zátoce Stivašnica, pouhých 60 metrů od moře. Geograficky vzato, uprostřed Jaderského moře, v blízkosti Cape Desky v oáze klidu a pohody daleko od hlavní silnice Šibenik - Split je jen 6 km. Architektonické řešení budovy je takové, že tři moderní, pohodlné a pěkně zařízené apartmány jsou mírně nad mořem.

Apartments Razanj Lucija
Apartmánech Lucija - Ražanj Croatia
Apartments Razanj Lucija
Stivasnica - Ražanj Croatia

Objekt je orientován na jihozápad. Každý apartmán má vlastní velkou terasu, která nabízí nádherný a nerušený výhled na otevřené moře.Podmořští milenci si mohou pronajmout potápěčskou techniku ​​a instruktor potápění u nedaleké školy potápění a dozvědět se o kráse našeho podmořského světa.

Akvárium je extrémně bohaté na ryby a je ideální pro všechny druhy rybolovu. Naše zátoce Stivašnica, okolní zálivy a ostrůvky jsou ideální pro křižování, plachtění, vodní lyžování, jízdy na banánu

Od nás můžete získat kompletní logistiku.

Ukazujeme vás na vše, co potřebujete při příjezdu (povolit). Milujeme to, co děláme. Oceňujeme však i vaši potřebu ochrany osobních údajů, a proto jsme pečlivě integrovali naši službu, abychom zabránili jakýmkoli zbytečným zásahům. Chceme vám poskytnout úžasný zážitek a spokojenost při příjezdu do našeho bytu.


All rights reserved © Apartments Razanj 2018.